shopping cart image

Количката е празна
Общо: 0.00 лв.

Декорации   >>   Декорация за решетка на BMW E46 E91

Декорация за решетка на BMW E46 E91

Цена:24.00 лв.
Количество:
image Декорация за решетка на BMW E46  E91
M power grill декорация за решетка на БМВ Е90 (04-10)E91 E46
Материал: PVC
Монтаж посредством крачета закопчаващи се към ребрата на решетката.
Придават агресивен и спортен вид на автомобилът.


image_2 Декорация за решетка на BMW E46  E91image_3 Декорация за решетка на BMW E46  E91


login